مغز شما با چه سرعتی می‌تواند وقایع پیرامون خود را پردازش کرده و تعیین کند که شما نسبت به وقایع چگونه می‌توانید واکنش نشان دهید و آن‌ها را به خاطر بسپارید؟
کلید بهبود سرعت پردازش داده‌ها درایجاد ارتباطات قوی‌تر، در مغز شماست، که به سیگنال‌های مغزی شما اجازه می‌دهد تا با سرعت بیشتری حرکت کنند. بیشتر این نوع پردازش‌های مغزی در دوران کودکی اتفاق می‌افتد. بازی با اعداد به وسیله چرتکه درسنین پایین به فرزند شما کمک می‌کند مهارت سرعتی خود را افزایش داده و به چالش کشیده شود، همچنینن به مرور زمان، فرزند شما برای افزایش تسلط خود، بازه زمانی کمتری را برای واکنش و پاسخ در بازی با اعداد انتخاب می‌کند.
هنگامی که ما در مورد سرعت پردازش مغز صحبت می‌کنیم ، منظور ما این است که هر کسی می‌تواند اطلاعات جدیدی را بدست آورد، درکی از آن پیدا کند و سپس پاسخی به آن ارائه دهد. بر اساس این تعریف ما معتقدیم که مغز شما کلید بهبود سرعت پردازش داده‌ها در ایجاد ارتباطات قوی تر است، که به سیگنال‌های مغزی شما اجازه می‌دهد تا با سرعت بیشتری حرکت کنند.
کاری که چرتکه انجام می‌دهد، تغییر در نحوه محاسبه و بهبود عملکرد مغز است. شخصی که در حال محاسبه با چرتکه است، بر خلاف شخصی که از ماشین حساب استفاده می‌کند، از قسمت‌های دیداری و حرکتی مغز استفاده می‌کند و همین تمرین، ورزشی برای تقویت مغز است این یک واقعیت است که انجام برخی از کارها در بخش بصری مغز باعث بهبود ریاضیات می‌شود.
نظر شما چیه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین‌ها